262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Szoliter gyűrű

1239. Szoliter gyűrű

20. sz. eleje, 1966-1999 közötti behozatali fémjellel ellátva, 8 k arany, emelt, ezüst foglalatban 1 db régi csiszolású gyémánt cca. 0,5 ct (R1, Cr, SI2), apró hibával, 54-es méret

1,8 g