1239. Szoliter gyűrű
20. sz. eleje, 1966-1999 közötti behozatali fémjellel ellátva, 8 k arany, emelt, ezüst foglalatban 1 db régi csiszolású gyémánt cca. 0,5 ct (R1, Cr, SI2), apró hibával, 54-es méret
1,8 g