262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Ereklyetartó medál

1101. Ereklyetartó medál

19. sz. vége, fém tokban Don Bosco csont ereklye "Ex Ossibus B. Joannis Bosco" felirattal, belül "Póstulator caus. serv. dei. P. Sog. Salesianae" feliratú vörös viaszpecséttel, aranyozott filigrán díszítéssel

d: 3,5 cm