1365. Cukordoboz
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Vincenz Czokally mesterjegy, négy lábon ovális test, belül aranyozva, vésett díszítéssel és koronás monogrammal, zárszerkezet kulcs nélkül, tetőgomb pótolt
bruttó: 292,4 g; 12*12,7*10 cm