262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Gyűrű

1281. Gyűrű

20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 9 k fehérarany, áttört, hullámzó szalagfonat fejen középen, karmos foglalatban 1 db halványzöld félmodern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,6 ct (M2, LYG, SI2) és 69 apró achtkant gyémánt, apró hibával, 57-es méret

3,5 g