1183. Pudrié
20. sz. közepe, 835 ezrelékes kívül-belül aranyozott ezüst, Pénzverde készítőjel, fedlapon festett zománc, ovális karneol kő, almandin gránátok, türkizek és sarkokon gyöngy ékítéssel, belül fazettált tükörlap és púderszita, kis sérülésekkel
bruttó: 158,3 g; 8*8*1,5 cm