262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Pudrié

1183. Pudrié

20. sz. közepe, 835 ezrelékes kívül-belül aranyozott ezüst, Pénzverde készítőjel, fedlapon festett zománc, ovális karneol kő, almandin gránátok, türkizek és sarkokon gyöngy ékítéssel, belül fazettált tükörlap és púderszita, kis sérülésekkel

bruttó: 158,3 g; 8*8*1,5 cm