262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Asztali óra

1379. Asztali óra

19. sz. vége, "Jules Watch", 1867-1936 közötti pesti fémjel, "DK" mesterjegy, filigrán ezüst felépítmény zománcfestés nyomaival, arab számos, kis másodperckörös számlap, kulcsos szerkezet, esztergált fa talp, üveg búrával, működőképes, kulcs nélkül

m: 28 cm