262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Korloff fazonú gyűrű

1240. Korloff fazonú gyűrű

20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, középen 1 db konyakszínű, princess csiszolású gyémánt cca. 1 ct (F1, B, SI2), oldalakon 4 db briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,5 ct és 6 db apró achtkant és régi csiszolású gyémánt cca, 0,06 ct, 56-os méret

6,9 g