262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Ifjú pár

1443. Ifjú pár

Ludwigsburg, 19. sz., festett porcelán, aranyozással, talpán máz alatti kék jelzet, kis sérülésekkel, kezeknél és vázánál restaurált

m: 32,5-33 cm