245. Festmények és bútorok > Boldog szerelmesek, 1926

37. B. L. monogrammal, Jean Honoré Fragonard után

Boldog szerelmesek, 1926

olaj, vászon

42*41 cm

j.b.f. B.L.926 Fragonard után