245. Festmények és bútorok > Piaci jelenet

87. Csillag József (Gyergyószentmárton, 1894 - Budapest, 1977)

Piaci jelenet

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Csillag; ho.: a művész eredetiség igazolása