245. Festmények és bútorok > Vörös kardvirágok,1930

127. Benczúr Ida, Dolányi (München, 1876 - Budapest, 1970)

Vörös kardvirágok,1930

olaj, vászon

61*40,5 cm

j.j.l.: Dolányi B. Ida 1930