245. Festmények és bútorok > Muzsikaszó, 1921

60. Náray Aurél (Budapest, 1883 - Budapest, 1948)

Muzsikaszó, 1921

olaj, vászon

57*73 cm

j.j.l.: Náray Aurél 1921