245. Festmények és bútorok > Nyírfák

138. Kézdi Kovács László (Pusztaalsócikola, 1864 - Budapest, 1942)

Nyírfák

olaj, vászon

35,5*43,5 cm

j.j.l.: Kézdi Kovács L.