245. Festmények és bútorok > Ruhásszekrény pár

207. Ruhásszekrény pár

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, kulcs nélkül, eredeti zárszerkezettel, sérült

163,5*91,5*49,5 cm