230. Keleti tárgyak, bútorok és szőnyegek > Fedeles bonbon kínáló

1109. Fedeles bonbon kínáló

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, töredékes mesterjegy, csont díszgyűrűkkel, tetőn apró sérüléssel

231 g; 11 x 12 cm