1109. Fedeles bonbon kínáló
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, töredékes mesterjegy, csont díszgyűrűkkel, tetőn apró sérüléssel
231 g; 11 x 12 cm