230. Keleti tárgyak, bútorok és szőnyegek > Kínáló

1110. Kínáló

Bécs, 1867-1922 közötti fémjel és 1937-1966 közötti budapesti jel, 800 ezrelékes ezüst, Josef Lechner mesterjegy, leveles-indás dekorral

294,2 g; m: 11,5 cm