230. Keleti tárgyak, bútorok és szőnyegek > Teatartó

1106. Teatartó

Hanau, 1888 utáni német hold korona fémjel, 800 ezrelékes ezüst, aranyozás nyomával, J.D. Schleißner Söhne jelzettel, gazdag virág motívummal díszítve

232 g; m: 11,5 cm