1106. Teatartó
Hanau, 1888 utáni német hold korona fémjel, 800 ezrelékes ezüst, aranyozás nyomával, J.D. Schleißner Söhne jelzettel, gazdag virág motívummal díszítve
232 g; m: 11,5 cm