230. Keleti tárgyak, bútorok és szőnyegek > Oltár gyertyatartó

1103. Oltár gyertyatartó

18. sz., antik ezüst, háromoldalú, trébelt, préselt test, copf stílusú díszítéssel

1194 g, m: 64 cm