230. Keleti tárgyak, bútorok és szőnyegek > Kegykép

1112. Kegykép

19. sz. közepe, 13 latos antik ezüst keret, Johannes Wiener (?) mesterjegyével, préselt lemez, pikkelyezett és domborított díszítéssel, porcelán lapra festett Krisztus portréval, restaurált

17,1*12,4 cm