1112. Kegykép
19. sz. közepe, 13 latos antik ezüst keret, Johannes Wiener (?) mesterjegyével, préselt lemez, pikkelyezett és domborított díszítéssel, porcelán lapra festett Krisztus portréval, restaurált
17,1*12,4 cm