230. Keleti tárgyak, bútorok és szőnyegek > Tortatál

1116. Tortatál

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Taub Jenő mesterjegy, három öntött lábon álló, kerek, ívelt forma, duplán visszahajtott, bordás peremmel, kis felületi hibával

730 g; 2,5*30,5 cm