1116. Tortatál
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Taub Jenő mesterjegy, három öntött lábon álló, kerek, ívelt forma, duplán visszahajtott, bordás peremmel, kis felületi hibával
730 g; 2,5*30,5 cm