230. Keleti tárgyak, bútorok és szőnyegek > Úrvacsora készlet

1104. Úrvacsora készlet

Kehely, kancsó és ostyatartó: Budapest, 1999-2005 közötti fémjel, 925 ezrelékes ezüst "CsT" mesterjegy, tálka: Pest, 1867-1936 közötti 800 ezrelékes ezüst, "DT" mesterjegy, áldoztató tál: Pest, 1867-1936 közötti 800 ezrelékes ezüst, "RGy" mesterjegy, kehely belül aranyozva, a Szentháromság szimbólumaival,

1084 g; m: 5,5-21,2 cm; d: 14-19,5 cm