1119. Gyertyatartó pár
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "KB" mesterjegy, préselt, 4 oldalú, baluszteres forma, domborított indás díszítéssel, oroszlánkarmos lábakkal, kis sérüléssel
735 g; m: 35,4 cm