230. Keleti tárgyak, bútorok és szőnyegek > Gyertyatartó pár

1119. Gyertyatartó pár

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "KB" mesterjegy, préselt, 4 oldalú, baluszteres forma, domborított indás díszítéssel, oroszlánkarmos lábakkal, kis sérüléssel

735 g; m: 35,4 cm