230. Keleti tárgyak, bútorok és szőnyegek > Fali feszület

1114. Fali feszület

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Hermenn Südfeld mesterjegy és bécsi hivataljel, üreges, szárvégeken barokkos felhőcsomó imitációkkal, apró sérüléssel

60 g; 18,8*10,2 cm