1114. Fali feszület
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Hermenn Südfeld mesterjegy és bécsi hivataljel, üreges, szárvégeken barokkos felhőcsomó imitációkkal, apró sérüléssel
60 g; 18,8*10,2 cm