1113. Szenteltvíztartó
német, 19. sz. utolsó harmada, 800 ezrelékes aranyozott ezüst, elmosódott fémjel, barokk stílusú, a gyermek Keresztelő Szent János alakjával
173 g; 19,2*8,2*4,7 cm