230. Keleti tárgyak, bútorok és szőnyegek > Szenteltvíztartó

1113. Szenteltvíztartó

német, 19. sz. utolsó harmada, 800 ezrelékes aranyozott ezüst, elmosódott fémjel, barokk stílusú, a gyermek Keresztelő Szent János alakjával

173 g; 19,2*8,2*4,7 cm