1118. Füles kínáló
Bécs, 1833, 13 latos antik ezüst, halvány aranyozással, Jakob Herzog mesterjegy, négy golyó lábon álló, öblös kosár, öntött, plasztikus rózsadíszes peremmel és füllel, vésett AI tulajdonosi, monogrammal
690 g; 22 x 28 x 20,5 cm