230. Keleti tárgyak, bútorok és szőnyegek > Füles kínáló

1118. Füles kínáló

Bécs, 1833, 13 latos antik ezüst, halvány aranyozással, Jakob Herzog mesterjegy, négy golyó lábon álló, öblös kosár, öntött, plasztikus rózsadíszes peremmel és füllel, vésett AI tulajdonosi, monogrammal

690 g; 22 x 28 x 20,5 cm