230. Keleti tárgyak, bútorok és szőnyegek > Kegykép

1105. Kegykép

Bécs, 1857, 13 latos antik ezüst, Christian Sander Schöne (?) mesterjegy, préselt, vésett, poncolt díszítéssel, Madonna félalak bársony paszpartun, fa keretben

10*8 cm