230. Keleti tárgyak, bútorok és szőnyegek > Monstrancia

1107. Monstrancia

Nápoly, 18. sz., trébelt, poncolt antik ezüst, aranyozás nyomaival és belső ostyatartóján aranyozva, Krisztus szimbólummal és 7 plasztikus angyal fejjel, színes üvegkő koszorúval, faragott és, esztergált fa talapzata későbbi kiegészítés, apró sérüléssel

felső rész btto: 1948 g; m: 44,5-70 cm