230. Keleti tárgyak, bútorok és szőnyegek > Gyertyatartó pár

1115. Gyertyatartó pár

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 900 ezrelékes ezüst, J. C. KLINKOSCH mesterjegy, kötegelt és virágfüzéres díszítéssel, akantuszlevelekkel, vésett, bőségszarut tartó, koronás griff címerrel

1152 g; m: 32,3 cm