231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Vitorlások

60. Horváth Béla (Pinkafő, 1888 - Pompano Beach, Florida, 1973)

Vitorlások

olaj, vászon kartonra ragasztva

61*48 cm

j.n. ho.: felirat Horváth Béla hagyatékából

keret nélkül