60. Horváth Béla (Pinkafő, 1888 - Pompano Beach, Florida, 1973)
Vitorlások
olaj, vászon kartonra ragasztva
61*48 cm
j.n. ho.: felirat Horváth Béla hagyatékából
keret nélkül