231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > "Szegedi utcarészlet", 1961

55. Bartha István (Hódmezővásárhely, 1892 - Budapest, 1972)

"Szegedi utcarészlet", 1961

akvarell, papír

290*420 mm

j.j.l.: Bartha István, paszpartun: Szegedi utca részlet 1961