231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > "Mecseknádasdi patakpart", 1970

221. Platthy György (Ungvár, 1908 - Pécs, 2003)

"Mecseknádasdi patakpart", 1970

olaj, vászon

54,5*65,5 cm

j.j.l.: Platthy 70