174. Muzsinszky Nagy Endre (Siófok, 1886 - Siófok, 1975)
Orosz fronton, 1915
olaj, karton
49,5*70 cm
j.b.l.: M. Nagy E. Rudnia/Orosz o. 1915. IX/26
keret nélkül