231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Orosz fronton, 1915

174. Muzsinszky Nagy Endre (Siófok, 1886 - Siófok, 1975)

Orosz fronton, 1915

olaj, karton

49,5*70 cm

j.b.l.: M. Nagy E. Rudnia/Orosz o. 1915. IX/26

keret nélkül