231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Jegesmedvebőrön

182. Faragó Géza (Budapest, 1877 - Budapest, 1928)

Jegesmedvebőrön

akvarell, tus, papír

330*250 mm

j.j.l.: Faragó Paris

foltos