231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > "Halásztanya", 1960

271. Würtz Ádám (Tamási, 1927 - Budapest, 1994)

"Halásztanya", 1960

színezett rézkarc, papír

205*310 mm

j.j.l.: Würtz Ádám 1960