231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > "Csacsik télen"

4. Németh Béla Bertalan (Pest, 1856 - ?)

"Csacsik télen"

olaj, fa

29*23 cm

j.j.l.: Németh Béla; ho. felirattal