231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Egy kis pletyka, 1932

97. Benkhard Ágost (Budapest, 1882 - Budapest, 1961)

Egy kis pletyka, 1932

olaj, vászon

44*33,5 cm

j.j.l.: Benkhárd Á. 1932