231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Hölgy gyöngydíszes sapkában

186. Knopp Imre

Hölgy gyöngydíszes sapkában

olaj, vászon

59,5*39,5 cm

j.j.l.: Knopp Imre