231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Lányka napraforgóval

93. Vastagh György, id. (Szeged, 1834 - Budapest, 1922)

Lányka napraforgóval

olaj, vászon

51*35 cm

j.j.l.: Vastagh Gy.

keret nélkül