231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Dáliás csendélet

229. Thormáné Kiss Margit (Eger, 1901- Nagybánya, 1977)

Dáliás csendélet

olaj, vászon

114,5*88 cm

j.b.l.: Thormáné Kiss M.

keret nélkül