231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Kastélybelső, 1922

140. Pögl, Joseph (Graz,1867 - Bécs,1945)

Kastélybelső, 1922

olaj, fa

49*39,5 cm

j.j.l.: Jos. Pögl 922