231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > "Bennünk a múlt és a jövő"

246. Horváth Helén Sára ( Budapest, 1973 – )

"Bennünk a múlt és a jövő"

színezett litográfia, papír

200*290 mm

j.j.l.: Horváth Helén Sára