231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Pihenő lovak,1909

76. Juszkó Béla (Tatatóváros, 1877 - Budapest, 1969)

Pihenő lovak,1909

olaj, vászon fára ragasztva

60*100 cm

j.b.l.: Juszkó 909 H.szoboszló