231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Falak, 1978

238. Csikós András (Hódmezővásárhely, 1947 - Hódmezővásárhely, 2006)

Falak, 1978

olaj, farost

45*60 cm

j.j.l.: Csikós A. 1978