231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Erdélyi táj patakkal

24. Barabás Márton, Márkusfalvi (Pusztasőreg, 1893 - Toronto, 1974)

Erdélyi táj patakkal

olaj, vászon

84,5*94,5 cm

j.b.l.: Barabás

keret nélkül