231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Asztali csendélet, 1907

138. Herman Lipót (Nagyszentmiklós, 1884 - Budapest, 1972)

Asztali csendélet, 1907

olaj, vászon

28,5*34 cm

j.j.l.: Herman Lipót Bpest 1907