231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Kalapos hölgy virágcsokorral

188. Jancsek Antal (Budapest, 1907 - Budapest, 1985)

Kalapos hölgy virágcsokorral

olaj, vászon

50*40 cm

j.j.l.: Jancsek A.

keret nélkül