231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Kalapos lány

142. Budai Sándor (Kőröstarcsa, 1891 - Tápiószele, 1973)

Kalapos lány

olaj, karton

49,5*34 cm

j.b.l.: Budai S.

sérült,