231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Falu télen

42. Farkas Lőrinc, Csallóközi (Lakszakállas, 1898 - Budapest, 1973)

Falu télen

olaj, vászon

60*80 cm

j.b.l.: Cs. Farkas Lőrinc