231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Virágcsendélet, 1913

129. Csapó Jenő (Kiscell, 1875 - Budapest, 1954)

Virágcsendélet, 1913

olaj, vászon

121*98 cm

j.j.l.: Csapó Jenő 913

keret nélkül, sérült