231. Festmények, bútorok és szakrális tárgyak > Sorrento látképe, 1963

208. Pleidell János (Hontfüzesgyarmat, 1915 - Dunaújváros, 2007)

Sorrento látképe, 1963

olaj, vászon

60,5*80 cm

j.b.l.: Pleidell Sorrento 1963